EMzone - FreeRoam Server IP: s1.justhost.lt:7777 | Current available EMzone server update: v1.0.1
View Thread

EMzone.LT » MODDING » PROJECTS
 Print Thread
WinstoN | Garažas
WinstoN
Sveiki, esu žinomas kaip WinstoN, pasiemęs esu kolkas 2 projektus E39 M5 bei Mersą CLK.

Grafikos nėra įspūdingos, tačiau stengiuosi, jog būtų kuo gražiau.

www.part.lt/img/4958352c32e25104de8a00254405b25b325.png
www.part.lt/img/38690f0faf35dfd4ac12c6a16a3682a2245.png
www.part.lt/img/0b1e61ef586b80cd6848602aa818ac06539.png

illeris
ne tik zaidimo grafikos sudaro vaizda susitvarkyk ir materialus modelio nes merso tai baisus

https://www.flickr.com/photos/116670495@N06/
WinstoN
illeris wrote:

ne tik zaidimo grafikos sudaro vaizda susitvarkyk ir materialus modelio nes merso tai baisus

Gali būt, kadangi modas nėra įdealus :D Qpelis sakė jau ką susitvarkyt, tai po biški tvarkaus.

ArnasModding
Nefotografuok iš šešėlio pusės :)

Dariukas
env 50 lets gooo

http://www.emzone.lt/forum/viewthread.php?thread_i
WinstoN
ArnasModding wrote:

Kas prakalbo :D Iš tavęs tikrai nesiruošiu klausyt nuomonės... Kadangi pats neklausai, o kitiems tik aiškini, savo problemas iš pradžių susitaisyk bei pradėk klausyt ką tau sako, tada kažką kitiems reišk...

Dėkui Qpeliui už audinę, teko pratestuot, jei leis kažką bandysiu daryt.
www.part.lt/img/98d94517f8f2529ab86cb92693c4ca49427.png

Korniz_
Negaliu žėt į tas grafikas, mano neveikiančiam gta geriau atrodo
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
media.giphy.com/media/l0MYMMbWOyLRP3I4w/giphy.gif

Jei darai, tai daryk tik graziai!B)

ArnasModding
WinstoN wrote:

ArnasModding wrote:

Kas prakalbo :D Iš tavęs tikrai nesiruošiu klausyt nuomonės... Kadangi pats neklausai, o kitiems tik aiškini, savo problemas iš pradžių susitaisyk bei pradėk klausyt ką tau sako, tada kažką kitiems reišk...

Dėkui Qpeliui už audinę, teko pratestuot, jei leis kažką bandysiu daryt.
www.part.lt/img/98d94517f8f2529ab86cb92693c4ca49427.png

Tau viskas su galva gerai? Kokia čia nuomonė? Tiesiog pasakiau, ką blogai darai, nefotkintum iš šešėlio pusės, tai ir foto ne taip baisiai atrodytų.

WinstoN
O tau su galva gerai? Tau tiesiog pasako, jog dalys viena į kita lenda, o tu išvadini "kreivasnukiais" ir pnš. Todėl kaip tu su jais, aš su tavim taip pat bendrausiu...
Todėl gali čia nekelt bangų, nes man neįdomus žmogus esi... Vsio laisvas

Justas112
enb refletciona išsijunk arba bent susimažink ir kėbulo env pasikeisk į mažesni nes bus labai didelis, turėtu kažkiek tai pagerėt vaizdas

Dariune
Justas112 wrote:

enb refletciona išsijunk arba bent susimažink ir kėbulo env pasikeisk į mažesni nes bus labai didelis, turėtu kažkiek tai pagerėt vaizdas
env nuo reflectiono stiprumo nesikeicia

#Qpel
enb geras, pats jam daviau, bet su gta čia kažkas supista pas jį

Jump to Forum:

COPYRIGHT 2017